Lanzarote

      Zgrupowanie na Lanzarote przypadające na okres zimowy to doskonała alternatywa dla treningów w kraju. Ciepły klimat, świetne zaplecze treningowe oraz wulkaniczny krajobraz to tylko niektóre zalety tego wyjazdu. Ponadto, na wyspie organizowane są zawody Ironman Lanzarote, więc uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z trasami wyścigu podczas wspólnych treningów.

TERMIN: 2-9.02.2022

MIEJSCE: La Santa

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

      Miejsce pobytu to Club La Santa, ośrodek położony na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy Lanzarote, w którym oferujemy pobyt w apartamentach 3, 4 oraz 6-cio osobowych z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu. Ośrodek wyposażony jest w 3 otwarte baseny 50 m z podgrzewaną wodą, na którym odbywać się będą treningi pływackie, stadion lekkoatletyczny, serwis i sklep rowerowy oraz pomieszczenie na rowery wraz z myjnią. Ponadto tereny dookoła hotelu tworzą idealne warunki do treningu triathlonowego. W ramach odnowy biologicznej hotel zapewnia możliwość skorzystania ze SPA z masażami, saunami oraz restauracji z menu dopasowanym specjalnie do potrzeb triathlonistów (również vege).


Apartament 6 os

3 690 pln2-9.02.2022


  7 NOCLEGÓW W APARTAMENCIE
  6 OSOBOWYM Z WYŻYWIENIEM HB

  TRENINGI PŁYWACKIE

  TRENINGI KOLARSKIE

  TRENINGI BIEGOWE

  YOGA

  NAGRANIA TECHNIKI

  PRZEJAZDY TRANSFEROWE
  HOTEL-LOTNISKO-HOTEL

Apartament 4 os

4 490 pln2-9.02.2022


  7 NOCLEGÓW W APARTAMENCIE
  4 OSOBOWYM Z WYŻYWIENIEM HB

  TRENINGI PŁYWACKIE

  TRENINGI KOLARSKIE

  TRENINGI BIEGOWE

  YOGA

  NAGRANIA TECHNIKI

  PRZEJAZDY TRANSFEROWE
  HOTEL-LOTNISKO-HOTEL


PROGRAM TRENINGÓW:

      Ze względu na zróżnicowany poziom grupy wspólne treningi odbywają się z uwzględnieniem poziomu zaawansowania każdego uczestnika. W programie obozu znajdują się treningi poszczególnych dyscyplin triathlonu, jednostki łączone, uzupełniające oraz konsultacje w czasie wolnym.
Treningi są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów triathlonu, często w towarzystwie zawodników PRO i top AG.

Przykładowy dzień treningowy:

7:00-8:00 Trening pływacki
8:30-9:00 Śniadanie
11:00-14:00 Trening kolarski
15:00-16:00 Lunch
18:00-19:00 Trening uzupełniający
19:00-20:00 Obiadokolacja

POŁĄCZENIE LOTNICZE:

      Harmonogram wyjazdu oraz transfery lotnisko – hotel – lotnisko są dopasowane do godzin lotów z Wrocławia. Sugerowane połączenie lotnicze: