Blog zdjęcia i wpisy do porannej kawy :)

29 wrz

Pętla dookoła Wałbrzycha

Przygotowując się do weekendowego obozu w Wałbrzychu chciałem sprawdzić jeszcze jedną trasę, którą wytyczyłem tylko po polskiej stronie. Gdyby nie brać pod uwagę wyjazdu i powrotu przez miasto, jest to pętla idealna. Znajdziecie tam sporo podjazdów, nowych asfaltów oraz pięknych widoków.

Read More
05 sie

W Sudety szosą czy gravelem?

Wałbrzych, mimo iż nie kojarzy się z typową destynacją treningową, chodził mi już po głowie od dłuższego czasu. Od kolarzy słyszałem wiele dobrego o świeżo położonych asfaltach, wymagających podjazdach, świetnych widokach oraz o ciekawych miejscówkach w samym mieście, które swoją drogą jest sukcesywnie rewitalizowane.

Read More
02 maj

Cloudswift – Bieganie w miejskim stylu

But Cloudswift wybija się pośród pozostałych modeli marki On Running, nie tylko ze względu na wygląd, ale również funkcjonalność. W tegorocznej edycji została poprawiona m. in. konstrukcja podeszwy CloudTec oraz jej wzmocnienia, czyli wstawki Speedboard, co wg producenta przekłada się na większą amortyzację buta oraz lepszą dynamikę biegu.

Read More
22 paź

Szklarska Poręba Szosa 2019

Podsumowanie ostatniego weekendu w Szklarskiej Porębie (18-20.10.2019) Grupa 1 Pływanie: 2-3 zrealizowane jednostki – ok 3000-3500 przepłyniętych metrów z nagraniem i omówieniem techniki kraula Rower: 2 zrealizowane jednostki – ok 100-120 przejechanych kilometrów Bieganie: 2-3 zrealizowane jednostki – ok 22-24 przebiegniętych kilometrów w tym ok 400 m przewyższeń i ćwiczenia biegowe Grupa 2 Pływanie: 2-3 zrealizowane jednostki

Read More